O značke NIVONA

ESPRESSO KÁVOVARY

PRÍSLUŠENSTVO KU KÁVOVAROM

O značke NIVONA

Spoločnosť NIVONA Apparate GmbH sa nachádza v nemeckom Norimbergu, ktorý je už po stáročia sídlom renomovaných výrobcov domácich spotrebičov. Za touto značkou stojí viac ako 10 rokov trvajúceho výskumu, vývoja a zlepšovania, vďaka čomu spĺňajú všetky priania nielen znalcom, ale i individualistom.

Značka NIVONA vsadila na kvalitu a férovú cenu, preto sú aj základné modely z kvalitného materiálu, vybavené špičkovou technikou a solídne prevedené. Ich kávovary majú pohodlné a zrozumiteľné používanie, ale kladú dôraz aj na čistý dizajn vďaka čomu je už samotná príprava kávy pôžitkom. Sú umeleckými dielami a vyčarujú šálku či pohár skvelej kávy alebo kreácie s mliečnou penou úplne jednoducho - stlačením jedného tlačidla.

U značkových produktov Nivona zákazník zažije prvotriednu kvalitu .Tá začína už pri produkcii- tu spolupracuje NIVONA len s renomovanými výrobcami. Vďaka tomu majú prístroje značky NIVONA dlhodobú životnosť a sú technicky vyspelé. Obsluha a jednotlivé funkcie prístroja sú premyslené a pohodlné. Dizajn a kvalita vyhovujú dokonca i prísnym švajčiarskym predpisom.

coffeecup